Başkan Baran’dan engellilerle buluştu

Başkan Baran’dan engellilerle buluştu

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt ve meclis üyeleriyle birlikte Engelliler Derneği ve Kent Konseyi Engelliler Meclisi’ne ziyaret etti.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, Körfez Belediye Meclis Üyeleri Metin Dan, Ahmet Sinan Fidan ve Abdullah Parlak ile birlikte Körfez Engelliler Derneği’ni ziyaret etti, dernek ve Körfez Kent Konseyi Engelliler Meclisi üyeleriyle bir araya geldi. Ziyarette Engelliler Derneği Başkanı Tülay Aktan ve Körfez Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Nuri Şerif Bostan da yer aldı.

 

Ziyarette konuşan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Bizim için her engelli vatandaşımız kıymetli ve değerlidir. Göreve geldiğimiz günden beri Engelli kardeşlerimizin tüm sıkıntılarında yanlarında olarak eksikliklerini giderdik. Kentimizde caddelerimizi, sokaklarımızı ve oyun alanlarımızda zorluk yaşamamaları adına engelleri kaldırdık” dedi.

 

Dernek yöneticileri de ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan İsmail Baran, İlçe Başkanı Şener Söğüt ve meclis üyelerine teşekkür etti.

 
Diğer Başlıklar