Derece Alan Fotoğrafçılara Ödülleri Verildi

Derece Alan Fotoğrafçılara Ödülleri Verildi

Derece Alan Fotoğrafçılara Ödülleri Verildi
Gölcük Belediyesi ve Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (GFSD) işbirliği ile bu yıl 8. Düzenlenen, Ulusal Fotoğraf Yarışması ve bu sene ilki gerçekleştirilen 3. Uluslararası Fotoğraf yarışmasında derece alan fotoğraf sanatçıları ve Jüri üyeleri, Tarihi Kazıklı Kervansarayda düzenlenen ödül töreniyle, Teşekkür belgelerini ve ödüllerini aldılar.

Gölcük Belediyesi ve GFSD işbirliği ile bu yıl 8. si düzenlenen, Ulusal Fotoğraf Yarışması ve 3. Uluslararası Fotoğraf yarışmasında derece alan fotoğraf sanatçıları ve Jüri üyeleri, Tarihi Kazıklı Kervansaray’da düzenlenen ödül töreniyle Teşekkür belgelerini ve ödüllerini aldılar. İlçemizin en önemli tarihi yapılarından birisi olan, Kazıklı Kervansaray Kültür yapısı, çok önemli sanat olayına ev sahipliği yaptı.

 

Törene Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yılmaz, Gölcük AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, ilçemizin STK başkanları, Daire Müdürleri ile GFSD Başkanı İsmail İkiz, Dernek üyeleri, çok sayıda fotoğraf sanatçısı katıldı.  Bu yıl ki yarışmada konular 8. Ulusal Somut Olmayan Kültürel Mirasımız, 8. Ulusal Gölcük Tarih Koridorunda Doğal Yaşam ve 3. Uluslararası Göç oldu. Tarihi Kervansaray'da düzenlenen ödül töreni öncesinde, davetliler sergilenen fotoğrafları büyük bir dikkatle incelediler. Ödül töreninde ilk sözü alan GFSD Başkanı İsmail İkiz, yarışmanın amacını ve neden yapıldığını anlatarak, yarışmaya katılan tüm fotoğraf sanatçılarına teşekkür etti.

 

Kaymakam Altıntaş, “Bugün burada gerçekleştirilen Fotoğraf Yarışması ödül törenine katılım sağlayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Bu türlü sanatsal etkinlikler Gölcük’ümüze önemli katkılarda bulunuyor. Gölcük Belediyemizin bu türlü organizasyonlara katkı sunması, ilçemiz için çok önemli. Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği’nin Gölcük’te olması büyük şans. GFSD’nin değerli başkanı İsmail Kardeşimi ve organizasyonda emeği geçen herkesi tebrik ediyor, yarışmada dereceye giren fotoğraf sanatçılarını kutluyorum” dedi.

 

Sanatsal Etkinlikler Gölcük’ümüze Değer Katıyor

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “Gölcük Belediyesi olarak Uluslararası alanda 3 sanatsal etkinlikleri bulunduğunu anımsatarak, bu sayıyı bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Fotoğraf yarışmasıyla, 4’e çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Başkan Ellibeş, GFSD ile birlikte düzenledikleri yarışmaya katılan tüm fotoğraf sanatçılarına teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

 


 
 
Diğer Başlıklar